google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 21.10.2019
  1 USD
  3.8307
  -0.0196
  1 EUR
  4.2775
  -0.0069
  1 CHF
  3.8899
  -0.007
  1 GBP
  4.9709
  0.0038
  1 RUB
  0.0601
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Firma Budowlana - Marek Antczak
  Firma Budowlana - Marek Antczak

  Firma Budowlana - Marek Antczak


  Dostarczamy naszym Klientom wysokiej klasy obiekty mieszkalne, biurowe i użytkowe, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

  Firma Budowlana Marek Antczak

  Firma Budowlana "MAREK ANTCZAK" to przedsiębiorstwo dewelopersko-budowlane specjalizujące się w realizacji wysokiej jakości mieszkań, obiektów biurowych, obiektów użyteczności publicznej, a także hal przemysłowo-magazynowych. Firma prowadzi liczne inwestycje mieszkaniowe i budowlane w różnych regionach Polski m.in. w Kaliszu, Kielcach, Warszawie oraz Poznaniu. W dorobku firmy znajduje się już blisko 3100 zrealizowanych mieszkań i domów. Jest również producentem wysokiej jakości betonu towarowego.


  Zasady działania:

  W swojej działalności Firma Antczak kieruje się zasadą kompleksowego podejścia do każdej inwestycji, a także dbałością o wysoki komfort realizowanych obiektów i najwyższe standardy wykonania. Stosowane niezmiennie od trzydziestu lat zasady pozwalają firmie z powodzeniem realizować jej nadrzędny cel, jakim jest dostarczanie klientom wysokiej klasy obiektów mieszkalnych, biurowych czy użytkowych, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

  Historia Firmy:

  Firma Budowlana "MAREK ANTCZAK" obecna jest na rynku od 1981 r. W pierwszych latach działalności, aktywność firmy koncentrowała się przede wszystkim na pracach ogólnobudowlanych i remontowych. Zdobyte doświadczenie oraz dynamiczny rozkwit rynku budowlanego w Polsce sprzyjały jednak szybkiemu rozwojowi firmy. Zakres działalności zwiększył się początkowo o realizację dużych inwestycji budowlanych, a w latach 90. rozszerzył także o działalność w systemie deweloperskim. Od tego momentu firma prowadzi liczne inwestycje mieszkaniowe zarówno w Wielkopolsce, jak i innych regionach Polski. W latach 2006 -2008 wartość rynkowa firmy wzrosła o 6180 procent, z 290 tys. zł do 18 mln zł w końcu marca 2008 r. Za tak dynamiczny rozwój w 2009 r. Firma Antczak otrzymała tytuł Geparda Biznesu Województwa Wielkopolskiego.

  Zespół:

  Firma Budowlana "MAREK ANTCZAK" zatrudnia blisko 250 wysoko wykwalifikowanych specjalistów branży budowlanej. Ich fachowa wiedza, wieloletnie doświadczenie, oraz posiadane uprawnienia pozwalają na stosowanie w projektach firmy Antczak nowoczesnych rozwiązań inżynieryjno-technologicznych. Firma dużą wagę przykłada także do kwestii aranżacji wnętrz i przestrzeni wokół budynków. Stale współpracuje z architektami wnętrz, którzy pomagają najbardziej funkcjonalnie zagospodarować powierzchnię budynków.

  Generalne Wykonawstwo:

  Firma Antczak posiada także bogate doświadczenia w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych takich jak hale przemysłowo-magazynowe, budynki biurowe, budynki użyteczności publicznej, hotele czy budynki mieszkaniowe.  Realizowała projekty dla takich firm jak Nestle Polska, Pratt&Whitney, Dossche, MAKRO-Metro Group, Zakłady przemysłu Spożywczego "Ostrowin", Politechnika Warszawska, TVN S.A. czy Grundig Polska. Z wieloma z tych klientów Firma Antczak współpracowała wielokrotnie. Największe projekty w portfolio firmy to Zakład Przemysłu Cukierniczego KALISZANKA, hala produkcyjna z częścią magazynową Nestle w Kaliszu oraz  hotel OSSA w Rawie Mazowieckiej. Jako generalny wykonawca Firma Antczak posiada także zaplecze produkcyjno techniczne, które umożliwia kompleksową realizację inwestycji dla przemysłu.

  Kompleksowe podejście:

  Firma Budowlana "MAREK ANTCZAK" korzysta z rozwiązań, które podnoszą funkcjonalność i zwiększają komfort użytkowników, takich jak: wykorzystanie egzotycznego drewna we fragmentach elewacji, stosowanie wysokiej klasy materiałów budowlanych oraz naturalnych, przyjaznych użytkownikom tworzyw: drewno, granit. Dba także o otoczenie inwestycji - wokół terenów, gdzie pod budowę osiedla wymagane jest wycięcie fragmentów lasu, firma sadzi nowe drzewka.

  Zdecydowanym wyróżnikiem firmy są: wiarygodność, rzetelność wykonania oraz dbałość o warunki pracy załogi, potwierdzane przede wszystkim przez klientów, a także zdobyte certyfikaty, nagrody i wyróżnienia.

  Nagrody i wyróżnienia:

  Za swoją działalność deweloper został w 2006 r. nagrodzony przez dziennik Puls Biznesu tytułem Gazeli Biznesu. Wielokrotnie był też doceniany w konkursach branżowych, zdobywając m.in. takie nagrody jak: Platynowe Wiertło, Mister Budownictwa, Złota Kielnia z różą. Firmie przyznano także liczne certyfikaty: Solidna Firma, Przedsiębiorstwo Fair Play, Certyfikat Dewelopera, czy Certyfikat Dobrej Roboty. Od 2007 r. Firma Budowlana MAREK ANTCZAK jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.